Телеакадемія вже підтвердила цю інформацію. Наразі невідомо, чи буде Еммі-2021 проводитись онлайн, чи, як і інші голлівудські церемонії, пройде у віртуальному режимі. Організатори повідомлять згодом формат події та її деталі.

Цікаво Переможці Золотого глобусу 2021: які стрічки стали лауреатами престижної премії

Відомо, що транслювати церемонію вручення Еммі будуть 2 американські телеканали – CBS і Paramount Plus. Кіноподія розпочнеться у неділю, 19 вересня. Однак через різницю в часі українці зможуть за нею стежити 20 вересня з 3 години ночі.

Як церемонія Еммі пройшла у 2020 році

Телевізійна академія одна з перших вирішила не відмовлятись від урочистої події через пандемію коронавірусу. Однак карантинні правила організатори все ж врахували. Церемонія Еммі пройшла у змішаному форматі: онлайн і офлайн. Більшість кінозірок залишились вдома та отримали статуетки з доставкою.

Тільки кілька акторів все ж з'явились у студії та долучились до ведучого Джиммі Кіммела. Графік приїзду зіркових гостей склали так, щоб уникнути скупчення людей у кулуарах премії.

І хоч подія була віртуальною, це не повпливало на настрої акторів. Всі вони причепурились до виходу у прямий ефір та показали новинки свого гардеробу.

Дивіться, як це було Розкішні сукні та зачіски: як голлівудські актриси виглядали на віртуальному врученні Еммі-2020