Мова йде про серії Mid-Life Crustacean та Snail Race, презентовані у мережі в 2003 та 2018 роках. Представники Paramount+ вже прокоментували ситуацію, пояснивши, що суперечливі епізоди виявили під час перегляду стандартів контенту.

Дивіться також Marvel створили ЛГБТ-версію Капітана Америки: фото

"Під час перегляду стандартів ми виявили, що деякі фрагменти сюжету не підходять для дітей", – пояснили представники компанії.

Що відомо про вилучені епізоди "Губки Боба"

Серія Mid-Life Crustacean з'явилась у 3 сезоні мультсеріалу. За сюжетом, містер Крабс переживає кризу середнього віку. Через нудьгу він почав більше часу проводити з головним героями серіалу – Губкою Бобом і Патріком. Разом з ними Крабс пробрався у будинок своєї матері та попорпався у її спідній білизні. Саме через це епізод вирішили прибрати із сайту стрімінгової платформи.


Суперечливі епізоди "Губки Боба" / Фото IGN

Водночас у 12 сезоні "Губки Боба" з'явився ще більш суперечливий епізод. Мова йшла про Snail Race, де Бікіні Боттом закривають на карантин. У місті вирує "молюсковий грип", який поширився через "Красті Краб". Вже на самоізоляції герої мультсеріалу стають агресивними. На думку представників Nickelodeon, в умовах пандемії коронавірусу такий епізод "Губки Боба" може образити глядачів.


Два епізоди "Губки Боба" видалили зі стрімінгових платформ / Фото IGN

Цікаво, що видаляти ці спірні епізоди "Губки Боба" у всій мережі не планують. Водночас на Amazon Prime вирішили все ж прибрати 2 серії мультсеріалу.