Мюзикл "Попелюшка" з Камілою Кабелло в головній ролі дебютував на сервісі Amazon 3 вересня і з того часу підкорив мільйон глядачів. Позитивний відбиток на цьому залишив чотириденний вікенд у США, присвячений Дню праці (6 вересня). Зокрема фільм транслювали у 240 країнах.

Цікаво Що показали в трейлері нової "Попелюшки" з гендерно-нейтральною хрещеною феєю Біллі Портером

"Попелюшка показала найсильніші результати як найпопулярніший мюзикл 2021 року, поступившись тільки діснеївському "Гамільтону" у 2020 році, – заявили представники аналітичних даних Screen Engine.

Інші дані Samba TV стверджують, що стрічку могли переглянути насправді 3 мільйони глядачів.

Що відомо про фільм "Попелюшка"

Ще до прем'єри стрічка викликала жваве обговорення у мережі через акторський акт та загалом ідею фільму. Головною героїнею стала кубино-американська співачка Каміла Каббело, а її коханим "принцем" – Ніколас Галіцин. Гендерно-нейтральною феєю-хрещеною виступив Біллі Портер. У фільмі також зіграла Ідіна Менцель (мачуха Попелюшки), Пірс Броснан (батько принца), Ліндон Огборн (батько Попелюшки) та інші.

Згідно з сюжетом казки, на основі якої знято фільм, режисер Кей Кеннон продемонстрував чуттєву історію кохання, як бідна сирота знайшла своє кохання у великому замку.

"Попелюшка" 2021: дивіться трейлер онлайн