Подробиці сюжету другої частини стрічки поки тримають у таємниці. Лише відомо, що другий фільм буде знову зосереджений на персонажі Деніела Крейга, а самі постановник і студія Lionsgate мають намір зробити франшизу. Продюсер Рем Бергман також підтвердив бажання продовжити історію детектива Бенуа Блана.

Читайте Едвард Нортон та Девід Батіста у "Ножі наголо 2": все, що відомо про нову частину фільму

Акторський склад "Ножі наголо 2"

  • Деніел Крейг;
  • Кетрін Ган;
  • Жанель Моне;
  • Дейв Баутіста;
  • Едвард Нортон.

Режисером і продюсером фільму залишається Раян Джонсон, який відомий такими проєктами, як "Пуститися берега" та "Петля часу". У 2020 році Раян Джонсон за цей фільм отримав перемогу на Оскарі у категорії "Найкращий сценарій".

Що відомо про першу частину "Ножі наголо"?

За сюжетом фільму, у спокійному житті звичайної середньостатистичної сім'ї трапляється трагедія. Батько сімейства Морріс Робінсон загадково помирає. Однак дружина покійного чоловіка та їхній син до останнього не вірять, що він пішов з життя без чиєї-небудь допомоги. Тому вирішують найняти приватного детектива, який зможе дізнатися, що насправді сталося з їхнім улюбленим чоловіком та батьком. А Бенуа Блан обіцяє виконати поставлене перед ним завдання.

Фільм "Ножі наголо" став шаленим успіхом для MRC Entertainment і Lionsgate, оскільки йому вдалося зібрати понад 300 мільйонів доларів. Бюджет стрічки складав всього 40 мільйонів доларів.