Згідно з інформацією від джерел Variety, режисер не має наміру вносити зміни в сценарій фільму або продовжувати проєкт будь-яким чином. Замість цього, Тарантіно планує зайнятися чимось новим.

Радимо Українське спортивне кіно: 3 фільми, що закарбуються у вашій пам'яті

Квентін Тарантіно відмовився знімати свій останній фільм: що відомо

Тарантіно припинив роботу над "Кінокритиком". Зараз режисер вирішив зосередитися на нових справах.

За його словами, дія "Кінокритика" відбувалася б в 1977 році в Каліфорнії, а його головним персонажем був би "хлопець, який жив і писав рецензії на порно, але так і не став відомим".

Режисер зізнавався, що його надихнув досвід молодості – він завантажував порнографічні журнали у торговельні автомати, і один з журналів мав статті від критика, який писав "гостро і розумно".

Була інформація, що Тарантіно запросив Бреда Пітта для ролі в "Кінокритику", але наразі невідомо, чи уклали вони угоду. Зрештою, це уже не має значення, оскільки режисер закрив цей проєкт і не збирається до нього повертатись.

Кар'єра Квентіна Тарантіно: що відомо

Режисер завжди заявляв, що хоче зняти десять фільмів або припинити працювати до 60 років. Наразі Тарантіно вже 61 рік і ще досі не вийшов на пенсію.

У своїх інтерв'ю він неодноразово зазначав, що з віком режисери "втрачають свій блиск", і він не хоче мати жодного поганого фільму у своєму портфоліо, оскільки, на його думку, один провальний фільм може зіпсувати три хороших.

Серед робіт Квентіна Тарантіно:

  • "Кримінальне чтиво"
  • "Безславні виродки"
  • "Одного разу в… Голлівуді"
  • "Скажені пси"
  • "Мерзенна вісімка" та інші.