Джессіка Біл змінила імідж

Актриса Джессіка Біл вже кілька років красувалась на камеру з довгим хвилястим волоссям. Та щоб перевтілитись у свою героїню серіалу "Лаймтаун", вона змушена була зробити коротке каре. Новий імідж Джессіка Біл показала в інстаграмі, викликавши захват у своїх прихильників.

Цікаво На що готові голлівудські актори заради ролі: 7 історій, які зможуть здивувати

Джессіка Біл змінила імідж / Фото Instagram / @jessicabiel

Окрім фото, Джессіка Біл записала і відео, показавши прихильникам, як вона виглядала до стрижки та після. І, здається, не тільки мережі сподобалась така зміна образу.

"Лаймтаун" 2 сезон: коротко про серіал

До зйомок готують 2 сезон серіалу "Лаймтаун", тому Джессіка Біл поспіхом змінила імідж, щоб не затримувати знімальний процес.

Відомо, що у проєкті актриса перевтілиться у журналістку Лію Хеддок, яка буде розслідувати загадкову справу зникнення людей у невеличкому місті Лаймтаун. Населений пункт – непримітний і тихий, тому ніхто й не думав, що якісь містичні події можуть тут статись. Однак безслідне зникнення кількох місцевих жителів таки привернуло увагу успішної розслідувачки.

Оце так Мел Гібсон набрав вагу для зйомок "Полювання на Санту" і ледь не перестарався з дієтою

Які таємниці Лаймтауна розкриють у 2 сезоні, наразі невідомо. Прем'єра 2 сезону "Лаймтауну" очікується до кінця 2021 року.