Курйоз на зйомках "Полювання на Санту"

Округлий живіт, борода, червоний костюм і окуляри: таким більшість людей уявляють Санта-Клауса. Однак автори стрічки "Полювання на Санту" вирішили відійти від звичного образу казкового героя та показати дещо іншу історію Санти в умовах кризи. Живіт все ж залишили, що призвело до курйозу, повідомляє The Sun.

Дивіться також Українські фільми 2020 року, за які не соромно

Мел Гібсон розповів журналістам таблоїду, що до зйомок він мав набрати зайву вагу. Однак у своїй дієті трішки перестарався, відтак автори комедії Іан та Ешом Нелмси переживали, чи не буде актор занадто гладким у кадрі. Тому вони попросили Мела Гібсона менше їсти солодощів.

Я запитав у хлопців, чи варто мені їсти більше морозива і печива. Вони сказали: "Ні, ні, ти ідеальний, залиш все як є",
– розповів Мел Гібсон.

Окрім цього, актор зазначив, що в оригіналі фільм називається Fatman, що в перекладі – "товстун". Режисери жартували на знімальному майданчику, що Мелу Гібсону не потрібно доводити своє тіло до ожиріння, щоб відповідати назві комедії.


Мел Гібсон мав набрати вагу для ролі Санти / Фото The Guardian

"Полювання на Санту": сюжет

У центрі сюжету комедії "Полювання на Санту" – нетипова історія про знаменитого бороданя. Перед Різдвом Санта все більше засмучений та роздратований, адже його справа стає збитковою. Кількість неслухняних дітей більшає, а тому він готує сотні шматків вугілля, загорнутих у яскравий папір, та дедалі менше подарунків.

Коли бізнес головного героя йде шкереберть, Санта отримує можливість дещо змінити його. Тепер ельфи збирають зброю для військових США. І саме в цей момент, коли Санта озброєний до зубів, 12-річний хлопець наймає кілера, щоб провчити його. Тому на глядачів очікують шалені пригоди головного героя у виконанні Мела Гібсона.

Що дивитись у кіно "Диво-жінка 1984" чи "Безславні кріпаки": найочікуваніші прем'єри грудня 2020 року

Фільм вийде в український прокат 31 грудня 2020 року.

"Полювання на Санту": дивіться трейлер до фільму