Заява Меттью Льюїса

Упродовж 10 років Меттью Льюїс з авторами франшизи "Гаррі Поттер" працював над створенням стрічки. Актор з'явився у десятках сцен та отримав особливу роль в останньому фільмі. Однак персонаж Невілла Лонгботома не зумів викликати захват у самого Меттью Льюїса. Як актор зізнався в інтерв'ю The New York Times, йому складно дивитись на свою гру у стрічці.

Перевірте свою уважність Наскільки ви добре знаєте фільми про Гаррі Поттера: святковий тест

Мова навіть не про майстерність, якої на той час знаменитий британець не мав. Меттью Льюїс і в реальному житті дуже скромний та сором'язливий, тому дивитись на такого ж персонажа у його виконанні для чоловіка нестерпно.

"Мені складно бачити, що дуже багато мене самого показано в персонажі. Набагато легше, коли я можу зіграти свою повну протилежність. Наприклад, офіцера поліції в Лондоні або кого-небудь дуже багатого. Іноді мені боляче бачити, як багато від мене присутньо в Невіллі. Коли я дивлюся на нього, я думаю: "Ні, це ж не Невілл, це я", – розповів Меттью Льюїс.

Жартома актор додав, що хотів би позичити із фільмів плащ-неведимку, щоб тільки у ньому переглядати стрічки про Гаррі Поттера. Настільки він соромиться цього образу.

Меттью Льюїс у фільмах про Гаррі Поттера
Меттью Льюїс у фільмах про Гаррі Поттера / Фото Screen Rant

Це зможе здивувати Цікаві деталі знаменитих фільмів, про які глядачі могли не здогадуватись

Невілл у фільмах "Гаррі Поттер"

Цей персонаж у книзі і справді виділяється своєю надмірною невпевненістю. Так, коли Невілл вперше йшов до Сортувального капелюха, він зашпортався і впав. А коли ж хлопець отримав відповідь від Капелюха, побіг від хвилювання на своє місце, забувши його скинути.

Таким же боязким і нерішучим Невілл Лонгботом постає і у фільмах. І хоч глядачі не вбачають у цьому нічого поганого, сам виконавець ролі не проти б її змінити.

Цікаво, що режисер Девід Єйтс також помічав схожість Невілла з Меттью Льюїсом. За його словами, актор, як і його персонаж, у кожній частині "Гаррі Поттера" ставав більш впевненим та амбітним. Тому у фінальній битві за Хоґвортс Невілл отримав особливу місію та знищив останній горокракс Волдеморта.