Сценаристом і режисером стрічки став Джейсон Райтман ("Джуно", "Вище неба"), син режисера першого фільму Айвана Райтмана.

А ви знали що Режисер культового фільму "Мисливці на привидів" розплакався від перегляду нової стрічки

Що показали у другому українському трейлері?

У ролику показують, як родина, успадкувавши старий занедбаний будинок, переїздить у маленьке містечко. з їхньою появою з’являється надзвичайно багато паранормальних сил і все йде не по плану. Саме там діти знаходять культову машину мисливців за привидами. Підлітки збираються в команду, щоб з’ясувати природу таємничого спадку і протистояти новим загрозам!

"Мисливці на привидів: З того світу" 2021: дивіться трейлер

"Мисливці на привидів: З того світу": що відомо про фільм

Фільм стане продовженням культових "Мисливців на привидів", знятих у 1984 та 1989 роках. І хоч стрічка 2016 року не викликала захват у прихильників і критиків, робота режисера Джейсона Райтмана має всі шанси підкорити світ.

У фільмі знялись актори перших частин франшизи та нові зірки "Мисливців за привидами". Зокрема, у стрічці можна буде побачити:

  • Маккенна Грейc;
  • Пол Радд;
  • Білл Мюррей;
  • Керрі Кун;
  • Сігурні Вівер;
  • Фін Вулфард;
  • Енні Поттс;
  • Ден Екройд та інші.

Це цікаво Бонд повертається: мережу вразив ролик фільму "007: Не час помирати" із найяскравішими сценами

У 2016 році студія Columbia Pictures випустила на екрани перезавантаження франшизи. Однією з причин, з якої тоді не стали знімати продовження, стала відмова Білла Мюрея від участі у проєкті через смерть Гарольда Раміса – актора, що виконував роль його напарника. Фільм-перезавантаження отримав шквал критики, не мав успіху у прокаті та наніс студії 125 мільйонів доларів збитків Тому було прийнято рішення четвертий фільм франшизи зробити продовженням перших двох. До своїх ролей, виконаних у 80-х, повернеться частина акторів, зокрема Сіґурні Вівер та Білл Мюррей. Частину сцен зніматимуть на знайомих глядачам локаціях. Основні зйомки розпочалися у липні 2019 році у Калгарі, Канада, – повідомляє "Планета Кіно".