Батьки Наталки Денисенко не хотіли залишати рідну домівку, від ракет ворога вони ховалися в підвалі. До того ж мама була тільки після лікарні й погано себе почувала.

Вас може зацікавити "Мені завжди Саша Грей подобалася більше": Клопотенко відреагував на заяву Міли Куніс про борщ

Денисенко розповіла про батьків, які залишилися в Чернігові під час обстрілів

В інтерв’ю ЖВЛ Наталка Денисенко пригадала, як рідне місто її батька та матері окупанти нещадно бомбили упродовж кількох місяців. Батьки категорично відмовлялися виїжджати, а Наталка Денисенко, будучи тоді в безпеці, розуміла, що нічого не могла зробити.

Моя мама тільки після лікарні була. Вони сиділи в підвалі. Потрібні були антибіотики, а в аптеках нічого не було. Зі світлом були перебої, зі зв'язком теж. Потім закінчилася вода,
– сказала вона.

Батьки не хотіли виїжджати. Говорили: "Ми будемо тут". Я сиджу з дитиною, мене чоловік вивіз, і я розумію, що я нічого не можу зробити. Я взагалі не можу ніяк їм допомогти. Морально це було найжахливіше, – доповнила Денисенко.

Пізніше акторці все ж довелося вмовити батьків евакуюватися, вона домовилася зі знайомими, які їх забрали до Хмельницького. Згодом вона сама туди повернулася із сином.

Сьогодні зірка перебуває у Києві разом із 5-річним сином, поки її чоловік Андрій Федінчик служить в ЗСУ. Після перемоги зірка планує завагітніти другою дитиною, поїхати на море та побудувати дім.


Наталка Денисенко із сином / Фото з інстаграму

До речі Українець у всесвіті коміксів DC: що відомо про оновлену команду легендарних супергероїв

Нещодавно, Наталка Денисенко дорікнула тим, хто досі слухає українську музику. Вона звернулася до своєї багатотисячної аудиторії та попросила не слухати треки з країни-агресорки