Продовження відомої історії матиме назву "Абатство Даунтон: Нова ера". Прем'єра фільму запланована на 18 березня 2022 року.

До теми "Абатство Даунтон 2": прем’єру сиквелу перенесли на 2022 рік

Варто підкреслити, що сам Фелловз називає фільми "продовженням серіалу" і запевняє, що він продовжить історію сюжету з того місця, де закінчився попередній сиквел.

Це дійсно нова ера. Чим далі йшли 20-ті, тим більше світ змінювався з усіх боків. До кінця 20-х років змінилось все: від розваг до транспорту. Це те, що ми хочемо показати,
– прокоментував автор фільму.

Також Фелловз зазначив, що новий повнометражний фільм буде йти не менше, аніж дві години. Тож автори майбутньої стрічки вважають спробу перенести у кінотеатри історію про сім'ю Кроулі корисним подарунком для шанувальників. "Мені подобається ідея, що люди йдуть у кіно і чудово проводять дві години, а потім виходять обідати. Мені здається, це чудово", – розповів для джерела сценарист "Абатства Даунтон: Нова ера".

"Абатство Даунтон: Нова ера" 2022: дивіться тизер фільму


Кадр з фільму "Абатство Даунтон: Нова ера" / Фото з журналу People


Кадр з фільму "Абатство Даунтон: Нова ера" / Фото з журналу People


Кадр з фільму "Абатство Даунтон: Нова ера" / Фото з журналу People


Кадр з фільму "Абатство Даунтон: Нова ера" / Фото з журналу People

У мережі також показали перший трейлер "Абатство Даунтон: Нова ера". У ролику ми бачимо, як сімейство Кроулі відпочиває на віллі, власницею якої є графиня Грентем.

Багато років тому, ще до вашого народження, я зустріла чоловіка. А тепер я стала власницею вілли на півдні Франції,
– каже графиня у трейлері.

"Абатство Даунтон: Нова ера": дивіться перший трейлер

Що ми знаємо про "Абатство Даунтон"

Серіал "Абатство Даунтон" виходив з 2010 по 2015 рік у Британії та розповідав про життя аристократичних британських сімей на початку 20 століття. Серіал мав повних шість сезонів. Часто сюжет картини торкався важливих соціальних тем та історичних подій. Перший повнометражний фільм з'явився восени 2019 року. Фільм розповідав про те, як сімейство Кроулі приймало у своєму будинку королеву Мері та короля Георга V у 1927 році.