Свіжий випуск "Масяні" отримав назву Санкт-Маріубург. Схоже, це гра слів Санкт-Петербург і Маріуполь, який російські окупанти мало не стерли з лиця землі, а потім взялися наводити там свої порядки.
Читайте також Олександр Пікалов та Євген Кошовий розкритикували актора "Сватів" Добронравова
Як у "Масяні" Китай розбомбив Санкт-Петербург і Москву
За дивним збігом, китайські війська, які напали на росію, теж бомбардують і Санкт-Маріубург, і Москву, і культурні пам'ятки – Ісаакіївський собор, Палацову площу, стрілку Васильєвського острова. Усе для того, щоб очистити міста від фашистів. Однак замість фашистів під обстріли потрапляють головні герої Масяня та Хрюндель з дітьми.
Через навалу Китаю вони змушені ховатися по підвалах і метро, а в кінці серії Масяня видає: "Вибачте, що мульт вийшов не смішний, але які на хрін веселощі, коли стільки людей гине щодня".
Емпатія – головне людське почуття. Здатність співпереживати. Здатність поставити себе місце іншого. Цей мульт адресований тим, хто з якоїсь жахливої помилки підтримує російсько-українську війну,
– пояснив Олег Куваєв в описі під епізодом.
Масяня. Епізод 162. Санкт-Маріубург: дивіться відео онлайн
Якими був попередній епізод "Масяні" про Україну
У березні вийшов 160-й епізод мультсеріалу – "Вакідзасі", в якому головний герой потрапив до бункера владіміра путіна, залишив йому самурайський меч, і той вчинив самогубство.
"Таке моє розуміння того, що відбувається", – пояснював автор "Масяні" Олег Куваєв. Однак без уваги кремля він не залишився. Ще в березні Роскомнадзор заблокував сайт з мультсеріалом "Масяня".
До теми Серіал "Масяня", який заборонений в Росії, тепер український: автор віддав проєкт Україні