Свіжий випуск "Масяні" отримав назву Санкт-Маріубург. Схоже, це гра слів Санкт-Петербург і Маріуполь, який російські окупанти мало не стерли з лиця землі, а потім взялися наводити там свої порядки.

Читайте також Олександр Пікалов та Євген Кошовий розкритикували актора "Сватів" Добронравова

Як у "Масяні" Китай розбомбив Санкт-Петербург і Москву

За дивним збігом, китайські війська, які напали на росію, теж бомбардують і Санкт-Маріубург, і Москву, і культурні пам'ятки – Ісаакіївський собор, Палацову площу, стрілку Васильєвського острова. Усе для того, щоб очистити міста від фашистів. Однак замість фашистів під обстріли потрапляють головні герої Масяня та Хрюндель з дітьми.

Через навалу Китаю вони змушені ховатися по підвалах і метро, а в кінці серії Масяня видає: "Вибачте, що мульт вийшов не смішний, але які на хрін веселощі, коли стільки людей гине щодня".

Емпатія – головне людське почуття. Здатність співпереживати. Здатність поставити себе місце іншого. Цей мульт адресований тим, хто з якоїсь жахливої помилки підтримує російсько-українську війну,
– пояснив Олег Куваєв в описі під епізодом.

Масяня. Епізод 162. Санкт-Маріубург: дивіться відео онлайн

Якими був попередній епізод "Масяні" про Україну

У березні вийшов 160-й епізод мультсеріалу – "Вакідзасі", в якому головний герой потрапив до бункера владіміра путіна, залишив йому самурайський меч, і той вчинив самогубство.

"Таке моє розуміння того, що відбувається", – пояснював автор "Масяні" Олег Куваєв. Однак без уваги кремля він не залишився. Ще в березні Роскомнадзор заблокував сайт з мультсеріалом "Масяня".

До теми Серіал "Масяня", який заборонений в Росії, тепер український: автор віддав проєкт Україні

"Масяня"

– це російський інтернет-серіал авторства художника Олега Куваєва про пригоди вигаданих персонажів: Масяні, Хрюнделя і Лохматого. Мультик почав виходити 2001 року у вигляді флеш-анімації. Він швидко став популярним, а з часом культовим через фрази героїв, які масово розходилися на цитати.