Шанувальники серіалу можуть переглянути всі сім сезонів у вільному доступі на платформі OLL.TV, передає 24 канал. Цікаво, що 160-й епізод "Вакідзасі" розповідає про війну в Україні й закінчується щасливо: Масяня потрапляє до бункеру Путіна, залишає йому самурайський меч і диктатор вчиняє самогубство.

Читайте також Щоб допомогти країні відновитися: режисер Роланд Еммеріх зніматиме фільми та серіали в Україні

Олег Куваєв віддав серіал "Масяня" українцям

За інформацією "Сьогодні Зірки", після виходу епізоду про війну, українська платформа OLL.TV зв'язалася з автором "Масяні" Олегом Куваєвим, щоб мати можливість транслювати його на стрімінгу.

Як відомо, автор починав серію "Вакідзасі" чотири рази: "Але ситуація на кордоні кілька разів змінювалася і була незрозумілою. Ніхто не вірив, що Путін зважиться на злочин. Тому я починав мультфільм про шантаж, мульт про страх і мульт про ідіотизм загроз. Але ситуація змінювалася і доводилося кидати розпочате та повністю починати заново. Особливо після 24 лютого".

Для мене Україна – така сама батьківщина як Петербург. У мене там є і родичі, і багато друзів. Я там провів більшу частину дитинства. Для України – що завгодно,
– сказав він.

Олег доповнив, що вивчає українську мову й анонсував нові серії про Україну.

Цікаві факти про епізод "Вакідзасі"

  • У мультфільмі зображені реальні кадри руйнувань українських міст внаслідок бомбардувань російською авіацією та артилерією;
  • Також використані фото жертв, постраждалих та людей, які переховуються в метро Києва;
  • У квартирі Масяні на картинах у різних кімнатах змінюються назви міст, які найбільше постраждали від бомбардувань;
  • Наприкінці мультфільму головна героїня зображена з українським прапором та звучить перероблена версія українського "Щедрика" Миколи Леонтовича.

Масяня. Епізод 160. Вакідзасі: дивіться відео онлайн

Що таке "Масяня"

Це російський серіал Олега Куваєва про пригоди вигаданих персонажів: Масяні, Хрюнделя і Лохматого. Мультик почав виходити у 2001 році у вигляді флеш-анімації. Він швидко став популярним, а з часом культовим через фрази героїв, які масово розходилися на цитати.