Акторка Френсіс МакДорманд отримала заповітну статуетку Оскара-2021 за роль Ферн у проникливому фільмі "Земля кочівників".

Дивіться Переможці Оскара-2021: список лауреатів престижної премії

Френсіс МакДорманд – найкраща акторка року

Американська акторка кіно та театру вже втретє стала володаркою Оскару. Свою першу нагороду вона отримала за роль Мардж Ґандерсон у фільмі "Фарґо" (1996), а другу – за роль Мілдред Гейз у стрічці "Три білборди за межами Еббінга, Міссурі" (2017).

63-річна кіноакторка за свою кар'єру мала чимало знакових нагород – Золоті глобуси, BAFTA та інші, втім, найціннішими для неї стали Оскари. У 2021 році жінка отримала заповітну статуетку за фільм, який став найкращим у 2021 році за версією Американської кіноакадемії, а режисерка стрічки – Хлої Чжао стала найкращою режисеркою року.

Про що фільм "Земля кочівників"?

У кінострічці "Земля кочівників" Френсіс МакДорманд зіграла жінку Ферн, яка на тлі економічної кризи 2008 року та втрати чоловіка вирішила прийняти новий стиль життям. Вона викупила автомобіль та подорожувала США у пошуках нового підробітку. Кочове життя прийшлось їй до душі і назавжди змінило її звички та життя. Фільм у жанрі роуд-муві отримав чимало схвальних відгуків від глядачів та критиків.

"Земля кочівників" 2021: дивитись трейлер фільму онлайн