Г'ю Гранта затвердили на роль антагоніста Форда Флетчера, який з'явився у мультсеріалі "Підземелля та Дракони" у 1980-их роках. Більше деталей автори проєкту – режисери Джонатан Голдштейн і Джон Френсіс Дейлі – вирішили не розсекречувати.

А ви вже бачили Дженніфер Лопес приміряла весільну сукню для зйомок нового фільму: фото

Цікаво, що за останні роки Г'ю Грант дедалі більше обирає суперечних і непростих героїв, відходячи від ролей ловеласа. Це яскраво доводять стрічки "Відіграти назад" і "Джентльмени". Відтак ніхто й не сумнівається, що у новому фільмі "Підземелля та Дракони" актор неперевершено зіграє лиходія.


Г'ю Грант зіграє у фільмі "Підземелля та Дракони" / Фото Screen Rant

"Підземелля та Дракони": що відомо про фільм

Фільм від Paramount Pictures стане екранізацією знаменитої гри "Підземелля та Дракони". У ній хід і розвиток подій задає один гравець, якого називають Повелитель. Гравцям потрібно пройти підземелля з драконами, де на них чекає чимало небезпек. Завдяки гральному кубику гравці роблять ходи та просуваються до фіналу, використовуючи свої фантастичні здібності для подолання перешкод. Саме ця ідея, ймовірно, і стане основою для нового голлівудського екшну.

​Цікаво Не тільки Маргарет Тетчер: актриса Джилліан Андерсон зіграє впливову політичну постать

Наразі автори стрічки не підтверджують ці чутки, тримаючи у секреті сценарій "Підземелля та Дракони". А от акторський склад фільму поступово стає відомий. У стрічці зіграють:

  • Г'ю Грант
  • Кріс Пайн
  • Реге Пейдж
  • Софія Лілліс
  • Мішель Родрігес
  • Джастіс Сміт

Прем'єра "Підземелля та Дракони" очікується 27 травня 2022 року. Однак ця дата може змінитись через пандемію коронавірусу.