Перед дітьми – дорога в доросле життя. Як відсвяткувати випускний, так, щоб він запам’ятався – покажуть актори в нашій добірці фільмів. Гарного перегляду!

До теми Серіали 90-х, які хоча б раз дивився кожен із нас

  1. Список "Пішло воно"

Невдалий жарт Брета з друзями випадково переріс у підрив школи. Після цього його виганяють зі школи, а університети, що вже прийняли на навчання, – відмовили у вступі. На хвилі емоцій він ділиться списком певних речей у соціальній мережі, які він хотів би зробити по-іншому.

Список "Пішло воно" 2020: дивіться трейлер

  1. "Секс-контроль"

Що робити, якщо твої діти вже стоять на порозі дорослого життя? Звичайно ж, як і всі турботливі батьки, оберігати їх від усього найгіршого. Три дівчинки-підлітка готуються до однієї з найважливіших подій у їхніх життях – випускного у школі. Там вони планують позбутися цноти, дати старт своєму дорослому життю.

"Секс-контроль" 2018: дивіться трейлер

  1. "Татові знову 17"

Історія пригод батька родини Майка О’Донелла, який одного ранку прокидається 17-річним підлітком та поступає до тієї ж школи, що його власні діти.

"Татові знову 17" 2009: дивіться трейлер

Цікаво Які фільми дивитися в кіно влітку 2021: 8 найефектніших стрічок

  1. "Американський пиріг: Правила для дівчат"

Енні, Кайла, Мішель і Стефані вирішують приборкати свою дівочу силу і об'єднатися, щоб отримати те, що вони хочуть в останній рік старшої школи.

"Американський пиріг: Правила для дівчат" 2020: дивіться трейлер

  1. "Переваги скромників"

Історія про Чарлі, першокурсника в Піттсбурзі, сором’язливого і непопулярного. У фільмі – теми насильства, підліткового сексу, перехідного віку, наркотиків і суїциду, увага акцентується на дилемі пасивності і пристрасті. На наших очах Чарлі дорослішає, змінюється коло його спілкування та світогляд.

"Переваги скромників" 2012: дивіться онлайн