Кожен фільм із цієї добірки вартий уваги, адже з Робертом де Ніро не можливо погано провести час. Його фільми заставляють сміятися до сліз, розмірковувати. Загалом спостерігати за його творчістю – насолода!

Читайте також Найзнаковіші фільми з Крісом Гемсвортом у головній ролі

Фільми з Робертом де Ніро: 6 яскравих ролей

Війна з дідусем, 2020 рік

Легкий комедійний фільм розповідає про Джека, який зневірився і втратив жагу до життя після смерті дружини. Його донька вирішила не залишати його на самоті і запросила жити до себе. Дідусь погодився, однак від такої новини не в захваті його онук. Розпочинається боротьба – запекла і смішна.

"Війна з дідусем" 2020 рік: дивіться трейлер

Афера по-голлівудськи, 2020 рік

У центрі комедійного бойовика "Афера по-голлівудськи" – про створення фільмів в 1970-их роках. Невдаха-продюсер Макс Барбер, якого зіграв Роберт Де Ніро, заборгував босу мафії (Моргану Фрімену). Щоб врятувати і себе і свій бізнес – наважується на геніальну ідею – зняти кіно з участю зіркиТоммі Лі Джонс. Чим закінчився відчайдушний вчинок Макса – дізнаєтеся після перегляду стрічки.

"Афера по-голлівудськи" 2020 рік: дивіться трейлер

Маестро брехні, 2017 рік

Фільм ґрунтується на однойменній книзі журналістки Діани Генрікес. У центрі історії – аферист Бернард Мейдофф (Роберт де Ніро) та найбільша його фінансова піраміда.

"Маестро брехні" 2017 рік: дивіться трейлер

Цікаво Незабутні образи Джилліан Андерсон – від "Цілком таємно" до "Корони"

Стажер, 2015 рік

У центрі історії – Бен Віттакер, який після виходу на пенсію не може зрозуміти, що йому робити. Водночас починає шукати оголошення щодо роботи і відгукується на пропозицію стажера на сайт, присвячений моді. Спершу йому було доволі незвично, але його кмітливість і життєвий досвід роблять з нього чи не найкращого працівника компанії.

"Стажер" 2015 рік: дивіться трейлер

Хтивий дідусь, 2016 рік

Кумедна та провокаційна комедія. У центрі сюжету – молодий наречений, який має везти свого непередбачуваного діда-генерала з одного кінця країни в інший. "Кожен день живи як останній" – ось девіз генерала Діка Келлі. Чим завершиться розважальна передшлюбна поїздка хлопця – дізнаєтеся після перегляду картини.

"Хтивий дідусь" 2016 рік : дивіться трейлер

Ірландець, 2019 рік

За сюжетом, Френкі Ширан після Другої світової війни повертається додому і намагається налагодити своє життя. Він починає брати участь у всяких кримінальних історіях і вбивати. Перед смертю розказує журналістам свою історію, відкриваючи всі темні сторони минулого.

"Ірландець" 2019 рік: дивіться трейлер