Тим часом Райан Куглер працює над довгоочікуваним продовженням першого фільму, який вийшов у 2018 році. Він розповів, як продовжуватиме проєкт без Боузмана.

До теми За мотивами фільму "Чорна пантера" знімуть серіал

Він поділився, що все ще переживає через це. Куглер зізнався, що йому важко бути частиною продовження цього проєкту без Боузмана, "який, подібно до клею, скріплює його".

Я намагаюся знайти баланс між роботою та особистим життям. Але я ще не досяг цього. Так що це, без сумніву, найскладніше, що мені доводилося робити в моєму професійному житті. Це боляче і жалить, але це також неймовірно мотивує,
– розповів Куглер.

Він розповів, що втрачати Чедвіка Боузмана неймовірно сумно. Але він неймовірно мотивований тим, що повинен проводити час з цим культурним надбанням, яке допоміг створити Боузман.

"Чорна пантера" буде без головного героя?

  • Нагадаємо, що у грудні 2020 року продюсер стрічки Кевін Файгі підтвердив, що роль Т'Чалли, яку виконував Боузман, не віддадуть іншому акторові.
  • У січні він уточнив, що образ актора не відтворюватимуть за допомогою комп'ютерної графіки.
  • Оновний акцент 2 частини "Чорної пантери" буде на Ваканді, вивченні інших її персонажів та субкультур.

Фільм "Чорна пантера": дивіться трейлер першої частини з Чедвіком Боузманом

Останню роль Чедвіка Боузмана можна побачити у фільмі від Netflix "Ма Рейні: мати блюзу" за яку його посмертно нагородили "Золотим глобусом" за найкращу чоловічу роль в драмі, а також премією "Вибір критиків" за кращу чоловічу роль.