Римма Зюбіна засудила неоднозначну позицію Байрак щодо війни в Україні. Проте вважає нелогічним і лицемірним дивуватися її поглядам саме зараз. За її словами, вона на сторону ворога стала вже дуже давно: "2004 року вже були перші дзвіночки".

Читайте також Не хотіла говорити про політику, – Сагайдачна зізналася, чи підтримує зв’язок з одіозною Байрак

Римма Зюбіна згадала про дружбу з Байрак і засудила колег, які з нею співпрацювали після 2014 року

В інтерв'ю Rostyslove Production вона поділилася, що до 2014 року їй подобалося працювати з Байрак і підтримувати з нею теплі стосунки. Але війна в Україні, яка розпочалася 8 років тому, поставила жирну крапку у їхніх стосунках. "У мене був статус – "улюблена актриса Байрак". У нас були дуже дружні стосунки, тісні, відверті. 2004-го року вже були перші дзвіночки, коли вона не підтримала Майдан. Вона це пояснювала тим, що ні від кого не залежить, сама знаходить гроші, сама все знімає. Ну а в 2014 році почалися проблеми. Мені дуже боляче про це говорити", – поділилася Зюбіна.

Римма Зюбіна поділилася, що читала пости деяких молодих акторок, які знімалися в неї до початку повномасштабного вторгнення, і їй це здалося лицемірством.

Для мене це лицемірство, бо коли ви йшли на знімальний майданчик, ви вже знали позицію Оксани Байрак. Ви знали, що вона знімає у головних ролях російських акторів. Дуже багато акторів раптом почали писати, виставляти фотографії. Коли ви йшли туди й отримували гроші, у вас була одна позиція. У такому разі напишіть: "Я під час зйомок в Оксани Байрак отримала 10 тисяч доларів. Усі ці гроші я перераховую переселенцям чи на ЗСУ,
– сказала Зюбіна.

"Це буде чесно та справедливо, бо свою позицію Байрак не приховувала. Вона завжди говорила, кого з політиків підтримує, а ви йшли зніматися", – доповнила вона.

Вас може зацікавити Про загиблу операторку з України Галину Гатчінс знімуть документальний фільм

Що інші зірки казали про Байрак

  • Анна Сагайдачна говорила про те, як до війни Оксана та її коханий були у тісних стосунках, адже працювали разом. Про політичні погляди Байрак Ганна дізналася від сторонніх людей. Спільні знайомі почали розповідати Сагайдачній, що у приватних розмовах Байрак стверджує, що "не все так однозначно": "Там були прямо суперечки про Донбас. Вона не впевнена, що Росія бомбить і бомбила Донбас із 2014 року".
  • ЇЇ колега, акторка Наталка Денисенко, розповідала, що Оксана Байрак навіть після повномасштабного вторгнення продовжила захищати Росію, у війні звинуватила Україну. А також заявила, що росіяни – "братський народ".
  • Зірка "Спіймати Кайдаша" Григорій Бакланов в інтерв'ю 24 каналу поділився, що ніколи не говорив з Байрак на політичні теми, навіть коли разом працювали.
  • Акторка Катерина Тишкевич, яка зіграла у серіалі Байрак "Ніщо не трапляється двічі", розповіла, що одіозна Байрак заявляла, що вийшла б заміж за Путіна.

Цікаво 10 фільмів та серіалів на вихідні, щоб відпочити та відволіктись