Володимир Зеленський нещодавно призначив Гемілла, який зіграв Люка Скайвокера у "Зоряних війнах", амбасадором проєкту United24. Тепер знаменитість збиратиме кошти на "Армію дронів".

Читайте також Люк Скайвокер з нами: Зеленський обговорив з Марком Геміллом допомогу українській армії

Марк Гемілл підтримав Україну

Актор зазначив виданню The Guardian, що "Зоряні війни" завжди були казкою для дітей, а казки – це повчальні розповіді про добро і зло, де добро чітко визначено і зло чітко визначено, і неважко екстраполювати імперію зла з Росією, що вдирається в суверенну націю.

Україні потрібні безпілотники. У них є дрони, але не так багато, як у росіян,
– доповнив він.

Крім цього, Гемілл висловив захоплення президентом України та всім українським народом: "Я був дійсно зачарований цією людиною… Він абсолютний герой. І український народ надихає".

Актор також сказав, що участь у проєкті була "шансом використати популярність фільмів на благо, і я відчуваю велику відповідальність за те, щоб спробувати зробити все можливе для перемоги України".

Марк Гемілл у "Зоряних війнах" / Фото Кіноріум

У своєму новому дописі в інстаграмі він опублікував символічний постер та текст до нього українською мовою:

"Хай буде з вами Сила", – написав актор та показав величезний космічний корабель і крихітний синьо-жовтий дрон. Корабель символізує агресора – Росію. Він нагадує зоряний руйнівник типу "Імперський II" з кіновсесвіту, а синьо-жовтий корабель, тобто "хрестокрил", на якому літав Скайвокер, – Україну.

Марк Гемілл підтримав Україну / Скриншот допису

Світові зірки продовжують висловлювати підтримку Україні, що не може нас, українців, не тішити. Це додає морального духу і згуртовує нас ще більше.

Марк Гемілл, який зіграв джедая Люка Скайвокера у всесвіті "Зоряних воєн" вперше у березні підтримав Україну. У своєму твітері він опублікував урочисту пісню "Молитву за Україну" від українського хору в Нью-Йорку. Актор назвав це виконання духовного гімну України "зворушливим і чарівним".

Хто такий Марк Гемілл

Це американський актор. Найбільш відомий за роллю джедая Люка Скайвокера в всесвіті "Зоряних воєн". Крім цього, озвучував Джокера в мультсеріалах та іграх про Бетмена з 1992 по 2011 рік.