Один з найпопулярніших серіалів Іспанії "Еліта" розсекретив акторський склад 7 сезону шоу. Разом із Мірелою Балич та Фернандо Ліндес зіграє Гліб Абросімов – росіянин, який живе та працює моделлю в Іспанії.

Дізнавайтеся більше Як няня Віка ганьбила українців та Маріуполь у ситкомі "Моя прекрасна няня": добірка доказів

Росіянин Гліб Абросімов зіграє у 7 сезоні "Еліти"

Шанувальники серіалу з Європи та України залишили безліч обурливих коментарів. Натомість росіяни, які також дивляться "Еліту", стали на захист недосвідченого актора. За їхніми словами, він давно живе в Іспанії, тож, мовляв, яка різниця.

Ми перейшли на інстаграм-сторінку Абросімова і не побачили жодного допису, який би засуджував дії Кремля та війну в Україні. І, як нас відомо, якщо актор мовчить про війну, очевидно, її підтримує.

Росіянин Гліб Абросімов / Фото з інстаграму elitenetflix

Реакція шанувальників "Еліти" на росіянина у 7 сезоні

  • "Ви можете уявити собі німецького актора, який брав участь, наприклад, у британському фільмі 1942 року? То чому ж я бачу у вашому серіалі російського актора?";
  • "Дивитись точно не буду через російського актора, ганьба";
  • "У той час, коли багато українців втратили роботу, "Еліта" вирішила найняти російського актора для свого серіалу. Поясніть";
  • "Що з тобою (Netflix, – 24 канал) не так? Поки Росія вбиває українців, ви вирішили найняти одного з них?";
  • "А що, з російськими акторами вже все гаразд?";
  • "Поки українці страждають від Росії, ви вирішили взяти російського актора. Молодці, респект!";
  • "Наймання росіян під час війни – це пряме спонсорування воєнних злочинів Росії";
  • "Що б ви сказали тим українцям, яких щодня вбивають росіяни, і які бачать, що ви продовжуєте"; співпрацювати з росіянами? Як вам не соромно?".

Акторський склад 7 сезону "Еліти": дивіться відео

Що відомо про серіал "Еліта"

Перший сезон "Еліти" вийшов на Netflix у 2018 році. Серіал оповідає про трьох підлітків, які потрапляють до однієї з найелітніших шкіл Іспанії. Поява у класі людей іншого рівня призводить до трагедії.

Стрічка отримала велику популярність завдяки своєму сюжету, який захоплює з перших епізодів. У серіалі розповідається про найпрестижнішу школу Мадрида Лас Енсінас, в якій навчається майбутня еліта країни. Сюжет дещо схожий до популярного проєкту "Пліткарка", тому глядачі з цікавістю переглянули усі 5 сезонів, які є в мережі.

Наразі до виходу готують 6 сезон, який слід чекати 18 листопада 2022 року.

"Еліта" 6 сезон: дивіться тизер