Після отриманих травм кінорежисер перебуває у лікарні. Наразі його стан потроху стабілізується.

Дивіться також Як змінився Олег Сенцов за рік війни: ексклюзивна розмова з дружиною та фото з сином

Сенцова контузило на фронті

Український кінорежисер виклав на своїй сторінці відео, як він отримав контузію після бою. Він наголосив, що цю травму він отримав під час жорстокого бою з росіянами.

Ми щойно вийшли з бою, ті, хто залишився. Виконали свою задачу, зайняли дуже важливий рубіж, для того, щоб міг просуватися далі наш контрнаступ,
– сказав Сенцов.

Він також наголосив, що три його побратими також отримали поранення. Їх ранило осколками від ворожих снарядів. Сам режисер лежав та очікував медичну допомогу.

Сенцов зазначив, що він записав це відео для того, щоб всі українці "знали ціну війни". Однак він оптимістично наголосив, що наша армія обов'язково переможе ворога.

Сенцов отримав контузію на фронті / Відео з фейсбук-сторінки Олега Сенцова

Згодом Сенцов написав, що наразі він та його побратими перебувають у медичному закладі. Він почувається краще і готується знову йти у бій проти російських загарбників.

Кінорежисер обороняє Україну на фронті

  • Олег Сенцов після 24 лютого 2022 року долучився до лав 204 київського батальйону тероборони ЗСУ. З того часу він активно виконує бойові завдання на фронті та знищує російських окупантів.
  • Нещодавно режисер опублікував відео після важкого бою з росіянами. Він наголосив, що окупанти підбили їхню автівку, однак військовим вдалося вибратися з неї.
  • До цього режисер також відреагував на смерть командира бригади "Вовки Да Вінчі" Дмитра Коцюбайла. Сенцов наголосив, що він з побратимами обов'язково помститься за смерть українського захисника.