"Ті, хто бажає мені смерті": сюжет і перші фото

Фільм "Ті, хто бажає мені смерті" зняли за однойменним романом Майкла Коріти, який вийшов на прилавки у 2014 році. За сюжетом, головна героїня Ханна переживає непростий емоційний етап. рятувальниця не змогла врятувати від смерті 3 людей, які загинули під час пожежі.

Дивіться також Без Джолі та Пітта: які актори зіграють головні ролі у римейку "Містер і місіс Сміт

Вона почувається винною і абсолютно зломленою. З одного боку, вона безстрашна рятівниця і трохи адреналінова наркоманка, а з іншого – пережила трагедію і відчуває свою відповідальність за те, що трапилося,
– розповіла Анджеліна Джолі про свою героїню.


Анджеліна Джолі в ролі рятувальниці / Фото People

У лісах Монтани Ханна зустрічає 12-річного хлопчика, який потребує її допомоги. Виявилось, що підліток став свідком моторошного вбивства. Втекти звідти непоміченим йому не вдалось, а тому тепер на хлопчика полюють кілери-близнюки. Єдиною, хто може допомогти дитині врятуватись, є Ханна, яка знає бездоганно цю місцевість і може обхитрувати найманців. Але завдання ускладнюють лісові пожежі, тому головні герої будуть запекло боротись за життя.

"Ті, хто бажає мені смерті": дивіться трейлер

Рекомендуємо 10 чудових фільмів для тих, хто прагне щось змінити у житті

Актори трилера "Ті, хто бажає мені смерті"

Наразі у мережі опублікували перші кадри зі зйомок "Ті, хто бажає мені смерті", які розсекретили акторський склад стрічки. Відомо, що у трилері "Ті, хто бажає мені смерті" зіграли:

  • Анджеліна Джолі – рятувальниця Ханна Фабер
  • Фінн Літтл – хлопчик Коннор
  • Ніколас Голт – Патрік Блеквелл
  • Ейдан Гіллен – Джек Блеквелл
  • Тайлер Перрі
  • Джон Бернтал – Гаррісон
  • Медіна Сенгор та ін.

У коментарі виданню Анджеліна Джолі зізналась, що їй цікаво було приступити до роботи над трилером "Ті, хто бажає мені смерті". Актрисі довелось у прямому значенні слова попітніти на зйомках і замаститись, адже її героїня – доблесна рятувальниця.

Окрім цього, робота з актором-початківцем Фінном Літтлом зуміла здивувати її: підліток з легкістю вжився у свою роль, виконував всі складні трюки і міг заплакати, коли це вимагав сюжет. Залишився в захваті від співпраці з Джолі і Фінн Літтл.

Анджеліна чудова! Вона була дуже веселою у процесі роботи, тому зніматися з нею – одне задоволення. На знімальному майданчику, та й за його межами вона виступає в ролі наставниці. Вона чарівна! Мені дуже пощастило, – поділився Фінн Літтл.

Прем'єра трилера "Ті, хто бажає мені смерті" запланована на 13 травня.


Головні герої трилера "Ті, хто бажає мені смерті" / Фото People


Анджеліна Джолі у трилері "Ті, хто бажає мені смерті" / Фото People