Раніше було відомо, що Warner Bros. вибирає між Шаламе та Томом Голландом для ролі молодого Вонки. У новому фільмі Вонка представить кілька музичних номерів, які вимагають, щоб Шаламе співав та танцював після кількох місяців підготовки. Отже, ми очікуємо на мюзикл.

До теми Емма Стоун зіграє головну роль у новому фільмі режисера "Фаворитки"

Режисером фільму стане Пол Кінг, відомий своєю роботою над фільмом "Пригоди Паддінгтона". Продюсером фільму про Віллі Вонку буде Девід Хейман, який також продюсував фільми про Гаррі Поттера для Warners, окрім "Пригод Паддінгтона".

Нагадаємо, що попередні втілення ексцентричного кондитера раніше грали Джин Вайлдер (1971) та Джонні Депп (2005).

Що чекати від сюжету майбутнього мюзиклу про Віллі Вонку?

Історія про ранні роки персонажа Віллі Вонки буде натхненна класичним дитячим романом Роальда Даля "Чарлі та шоколадна фабрика". Режисери зосередяться на юнацьких пригодах Віллі Вонки до часу відкриття його всесвітньо відомої шоколадної фабрики.

Що відомо про майбутні плани Тімоті Шаламе?

Молодий актор повільно, але впевнено зайшов на небосхил престижних імен Голлівуду. Він встиг у 2018 році отримати номінацію на премію "Оскар" за кращу чоловічу роль та знятись у фільмі Вуді Аллена "Дощовий день у Нью-Йорку". І от вже у жовтні 2021 року актора побачать в "Дюні" режисера Дені Вільнева. Відомо також, що Шаламе входить до акторського складу головних героїв у майбутньому фільмі "Французький вісник" Веса Андерсона та в картині "Не дивися вгору" Адама Мак-Кея. Актор також зіграє Боба Ділана у фільмі Going Electric режисера Джеймса Мангольда.