У листопаді 2021 року, рік тому, у гітариста Кормака Рота діагностували рак яєчок 3 стадії. Він помер 16 жовтня 2022 року у віці 25 років.

Читайте ще Відомий комік та зірка "Американській історії жахів" загинув у ДТП: найкращі моменти з актором

Відомий актор Тім Рот втратив 25-річного сина, який мав онкологію

"Він був дикою та електричною кулею енергії, а його дух був сповнений світлом і добром, – йдеться у заяві його сім'ї. – Яким би диким він не був, Кормак був також втіленням доброти. Ніжна душа, яка принесла стільки щастя та надії оточуючим. Горе приходить хвилями, як і сльози та сміх, коли ми думаємо про цього прекрасного хлопчика через 25 років та 10 місяців, що ми знали його. Невгамовна і радісна, дика і чудова дитина. Тільки нещодавно чоловік. Ми любимо його. Ми візьмемо його з собою, куди б ми не пішли".

Рот повідомив про свій діагноз в інстаграмі. Він докладно розповів, що рак, відомий як хоріокарцинома, позбавив його половини слуху, 27 кілограмів та впевненості у собі.

Життя коротке. Це хаос. І ніколи не знаєш, коли це ти будеш. Одужуйте і йдіть до лікаря. До біса рак,
– писав він.

У своєму останньому пості, опублікованому в серпні, він подякував своїм підписникам за підтримку. "Ви не завжди можете вибирати свою долю, – сказав він. – Ви не завжди можете обирати своє майбутнє".

Що відомо про Кормака Рота

Кормак у 2018 році випустив альбом Python, а також допомагав із музикою для фільму Мішеля Франка "Новий порядок" 2020 року.

Його сім'я називала його "виключно обдарованим і екстраординарним музикантом, чия пристрасть і любов до створення музики сягають корінням у ті часи, коли його гітара була більшою, ніж він сам". Вони додали: "За словами Кормака: "Переконайтеся, що ви робите те, що любите".

У нього залишилися батьки, Тім Рот та Ніккі Батлер, та брат Хантер Рот.


Кормак Рот помер у віці 25 років / Фото з інстаграму актора

Вас може зацікавити Найкращі серіали листопада 2022, від яких не можливо буде відірватись

Що відомо про батька Тома Рота і його ставлення до України

  • Англійський актор і режисер та кінопродюсер, найбільш відомий участю у таких фільмах як "Скажені пси", "Кримінальне чтиво", "Неймовірний Халк" і "Роб Рой".
  • Номінований на премію Оскар і Золотий глобус, лауреат премії BAFTA та Європейської кіно конференції.
  • Найбільш знаменитий своєю дружбою та багаторічним співробітництвом з кінорежисером Квентіном Тарантіно.
  • У 1998 році Тім Рот бував в Одесі на зйомках фільму "Легенда про піаніста".
  • 9 серпня 2014 року в інтерв'ю Катерині Осадчій на питання про російську агресію в Україні заявив: "Росіє, дай їм спокій".
  • 30 липня 2015 року внесений у "Білий Список Друзів України".