Вже не секрет, що на стрічку "Носоріг" Олега Сенцова, українського режисера та колишнього бранця Кремля, чекає вся Україна. Адже це перший повноцінний фільм, який Олег презентує в кінотеатрах після повернення з незаконного ув'язнення російськими спецструктурами у Криму 2014 року.

Зауважте 5 динамічних фільмів про пограбування, афери та великі гроші

Денис Іванов, директор "Артхаус Трафік" та продюсер фільму "Носоріг", в інтерв'ю для Кіно 24 розповів, що після того, як вони відновили масштабну роботу над "Носорогом" у 2020 році, то відчули насправді неймовірний тиск.

Усі чекають на перший великий фільм від Олега Сенцова. Тому це неабиякий виклик – зробити фільм професійно та якісно у всіх моментах: починаючи від проєктування, фінансування і закінчуючи останнім кінотеатром, який буде показувати цей фільм. Це виклик ще й тому, що стрічка є першою в українському кіно кримінальною драмою,
– прокоментував Іванов.

За словами продюсера, у фільму вже є успішна історія, адже він вже переміг у Стокгольмі, побував у Венеції, був на декількох фестивалях класу А, наприклад, у Варшаві (Польща), Гоа (Індія). Але вихід на широкий екран до українського глядача, на думку Дениса, це великий виклик.

"Це інтрига в тому числі і для нас – зустріч з глядачами 17 лютого. Адже це перша історія про 90-ті, яка була знята в Україні українцем. Та ще й не просто українцем, а Олегом Сенцовим. Думаю, це буде цікавий досвід для усіх, у тому числі і для глядачів – зануритись в атмосферу 90-их. Це тільки здається, що 90-ті були нещодавно, але насправді – це вже історія. Тому певною мірою "Носоріг" – ще й історичне кіно", – зауважив Денис Іванов.

"Носоріг" 2022: дивіться трейлер фільму

Сюжет фільму "Носоріг"

За сюжетом фільм "Носоріг" розповідатиме про 1990-ті роки, коли відбувся перехід від Радянського Союзу до демократичної держави. На тлі цих буремних часів змальовується історія колишнього бандита, який пригадує все своє життя та розуміє, що всі події в ньому були не випадковими.

Що відомо про ув'язнення Олега Сенцова

З початком Революції Гідності у 2013 році брав активну участь, за що був затриманий 10 травня 2014 року у Сімферополі (Крим) російськими силовими структурами. Після чого у 2015 році був звинувачений у тероризмі до 20 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. Але вже у вересні 2019 року був звільнений для повернення до України в рамках обміну російських злочинців на українських військовополонених з Росії.