Для шанувальників шоу цікаво було глянути на веселу добірку невдалих дублів, адже там Дженна Ортега у ролі Венздей посміхається і почувається дуже вільно. Дехто з користувачів зауважив, що навіть більше, ніж упродовж усіх 8 серій проєкту.

До слова "Не всі ниточки розплутані": чого очікувати від 2 сезону "Венздей" і які актори повернуться

Невдалі дублі серіалу "Венздей"

Попри похмуру атмосферу шоу, знімання було надзвичайно веселим. Творці проєкту вирішити показати залаштунки та офіційно поділилися добіркою з невдалими дублями.

У ролику ми бачимо режисера Тіма Бертона, а також Венздей, яка забуває текст і робить кумедні гримаси, Мортисію з Гомесом, які весело співають у машині, та Енід, яка отримує ліхтариком по голові.

Невдалі дублі "Венздей": дивіться відео онлайн

Вас може зацікавити Від "Залізної людини 3" до "Венздей": найцікавіші ролі Дженни Ортеги за 10 років її кар’єри

Нагадаємо, у перший тиждень прем’єри його дивилися у 93 країнах світу майже 342 мільйони годин. В Україні "Венздей" також займає перше місце серед англомовних переглядів Netflix.

Серіал із королевою жахів Дженною Ортегою в головній ролі розповідає про юну Венздей Аддамс, яка хоче розгадати таємницю монстра у своїй новій школі, Академії Nevermore. Дівчина не терпить маніпуляцій, образ та знущань з себе. Але, коли зустрічається з однолітками, які володіють надприродними силами, ми бачимо чимало моторошних моментів.

Серіал отримав 13+ за страх, мову та насильство, тому деякі кадри можуть виявитися надто загадковими та страшними для дітей віком до 13 років. Що треба знати про "Венздей" перед переглядом із дітьми – читайте за посиланням.

"Венздей": дивіться трейлер серіалу