Джоан Роулінг підтримала Україну і запропонувала допомогу українським дітям

Британська письменниця опублікувала пост, де зазначила, що її благодійна організація Lumos може допомогти тисячам українським дітям, які постраждали від війни Росії проти України.

До теми Росія має зупинити атаку на Україну негайно, – пакистанська правозахисниця Малала Юсафзай

Війна руйнує дитинство і розриває сім’ї. "Люмос" звернулося із закликом допомоги 100 тисячам дітей, які потрапили в дитячі будинки в Україні,
– написала вона.

Що відомо про "Люмос" та її діяльність в Україні

Це міжнародна благодійна організація, яку заснувала британська письменниця Джоан Роулінг. Компанія сприяє припиненню інституціалізації дітей у всьому світі.

У 2012 році організація почала співпрацю з Фондом Розвитку України. У 2015 році відбувся візит виконавчого директора Джоржетти Мулер у межах конференції, організованою державними партнерами. У 2017 році європейська команда "Люмосу" провела в Україні дводенний семінар "Забезпечення найкращих інтересів дитини в умовах реформи системи інституційного догляду та виховання дітей".

Користувачка твітеру звернулась до авторки історії про Гаррі Поттера

Також одна з користувачок соцмережі звернулась до письменниці, щоб та нагадала про закляття, яке професорка МакҐонаґл використовувала для того, аби захистити Ґогвортс. На що Роулінг відповіла, що дуже б хотіла справді уміти здійснювати магію.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!