Зокрема, у новому інтерв'ю Олексій назвав серіал, який йому точно ніколи не набридне. І навіть через 30 років після виходу першої серії його продовжують переглядати знову і знову.

Це цікаво Серіали про спорт на Netflix, які можна подивитися за вихідні

Який серіал ніколи не набридне

Гнатковський має на увазі культовий серіал "Друзі", про який ви точно чули. Це культовий проєкт, що складається з 10-ти сезонів й не втрачає популярності серед нових поколінь.

За роки транслювання серіалу, а це з 1994 по 2004, вийшло 236 серій, кожна з яких наповнена життєвими та кумедними ситуаціями.

Головними героями є шестеро друзів, які живуть у Нью-Йорку та постійно перебувають у клопотах: де взяти гроші та життя та оренду, як знайти своє призначення в житті. Джої з Чендлером та Рейчел з Монікою живуть у сусідніх квартирах, через що виникає багато кумедних ситуацій. Друзі дуркують, шукають роботу, втрачають її, закохуються, одружуються. Залишається незмінним лише одне – завжди підтримують одне одного та допомагають.

Я безліч разів передивлявся "Друзів". Зрештою, це моя ностальгія – я ріс на цьому серіалі у свої студентські роки, дивився його й англійською мовою. Мені подобається атмосфера "Друзів" і те, як у серіалі працюють з персонажами,
– поділився Олексій.

"Друзі": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Друзі" більше ніколи не зберуться повним складом

28 жовтня 2023 року помер Меттью Перрі, який зіграв у "Друзях" Чендлера Бінга. Його смерть сколихнула не лише Голлівуд, а й увесь світ. Актор потонув у джакузі свого будинку.

Його колеги з серіалу кілька днів зберігали мовчання, й лише згодом поділилися спогадами про друга.

  • Метт Леблан (Джої): "З важким серцем я прощаюся. Час, який ми провели разом, чесно кажучи, є одним з найулюбленіших у моєму житті. Розправляй крила і лети, брате, ти нарешті вільний. З любов'ю. Думаю, що ти залишиш собі 20 баксів, які мені винен".
  • Кортні Кокс (Моніка): "Коли ви працюєте з кимось так тісно, як я працювала з Меттью, є тисячі моментів, якими я хотіла б поділитися. Наразі це один з моїх найулюбленіших. Трохи передісторії: Чендлер і Моніка мали провести одну ніч у Лондоні. Але завдяки реакції глядачів це стало початком їхньої історії кохання. У цій сцені перед початком зйомок він прошепотів мені смішну фразу. Він часто так робив. Він був веселим і добрим".
  • Дженніфер Еністон (Рейчел): "Ми любили його дуже сильно. Він був частиною нашої ДНК. Нас завжди було шестеро. Це була обрана сім'я, яка назавжди змінила те, ким ми були і яким був наш шлях. Метті знав, що йому подобається смішити людей. Він казав, що якщо не чув сміху, то думав, що помре. Його життя буквально залежало від цього, і йому це вдавалося".
  • Девід Швіммер (Рос): "Я ніколи не забуду твої бездоганні за подачею і вчасні жарти. Ти міг взяти речення з діалогу та трансформувати його на власний розсуд, у результаті чого виходило щось настільки оригінальне та несподівано смішне, що це дивує і досі".
  • Ліза Кудров (Фібі): "Дякую, що кожен день ти змушував мене так сильно сміятися, що у мене боліли м'язи й сльози текли по обличчю. Дякую за твоє відкрите серце в шестисторонніх стосунках, які вимагали компромісу. І за безліч розмов. Дякую, що ти з'являвся на роботі, коли тобі було погано, але при цьому був абсолютно чудовим. Дякую за найкращі 10 років, які тільки можуть бути в людини. Дякую за довіру до мене".