Редакція Кіно 24 підготувала для вас найяскравішу добірку фільмів з літнім настроєм.

До теми Прем'єри фільмів 2021 року, які вже відбулись в кінотеатрах: оцінка глядачів

  1. "Гладко на папері"

Для Андреа Зінгер роками стендап-кар’єра була вище романтичних відносин. Проте, одного разу вона знайомиться з хлопцем і вона вважає, що він для неї занадто ідеальний. Як складатимуться їхні справи – дивіться згодом у справжній комедії!

"Гладко на папері" 2021: дивіться трейлер

  1. "Вулиця страху. Частина перша: 1994"

За сюжетом, компанія підлітків дізнається, що жахливі події, які періодично трапляються в їхньому містечку, тривають вже протягом десятиліть. Найстрашніше те, що вони можуть бути наступними жертвами. Події першого фільму відбуватимуться в 1994 році, другого – у 1978, а третього – у 1666.

"Вулиця страху. Частина перша: 1994": дивіться трейлер

  1. "Останній лист від твого коханого"

Фільм зображає події Англії 1960 року. Дженніфер Стерлінґ приходить до тями на лікарняному ліжку після страшної автомобільної катастрофи. Вона не може згадати ні обставин аварії, ні свого багатого чоловіка, ні навіть те, як її звуть. Навколишній світ був чужим. Однак, одного разу вона натрапляє на листи. Від кого вони, і як зміниться життя головної героїні – в липні автори проєкту відкриють усі секрети!

"Останній лист від твого коханого": дивіться відео

Читайте також Netflix презентував трейлер нового фільму до Дня батька

  1. "Батьківство"

Батько-одинак ​​бореться самотужки зі своєю бідою та тягарем, яким стало для нього неочікувано самотнє батьківство. Його відкидає група підтримки молодих матерів, він не вміє правильно укладати волосся доньки, та навіть більше: сім'я Метта сумнівається в його батьківських здібностях, навіть його мама (Альфра Вудард). Але головний герой Гарта збирає усі свої сили заради щастя та комфорту своєї дочки.

"Батьківство": дивіться трейлер

  1. "Круелла"

"Круелла" 2021: дивіться трейлер

  1. "Школа хороших дружин"

"Школа хороших дружин" – стрічка, події якої відбуваються у Франції в 60-х, під час розквіту феміністичного руху. Тим часом справа головної героїні зовсім не пасує духові часу – вона керує школою домогосподарок. Там Полетта вчить жінок бути вірними дружинами й берегинями сімейного затишку. Та напередодні травня 1968 року все йде шкереберть: її справа на межі банкрутства, а над Францією віє дух свободи, який от-от сколихне патріархальний світ.

"Школа хороших дружин" 2021: дивіться онлайн

  1. "Народжений бути вбитим"

Алісія Вікандер і Джон Девід Вашингтон грають у трилері "Беккет", який спродюсував Лука Гуаданьїно. Їхні герої – пара Беккет і Ейпріл, які приїжджають у відпустку до Греції й опиняються втягненими в міжнародну змову. Це, направду, найочікуваніший реліз літа!


Кадр з фільму "Народжений бути вбитим" / Фото Vogue