Під час свого інтерв'ю для журналу Desert Island Discs актор заявив про намір стати режисером. Ба більше, він навіть написав сценарій, який, як він сподівається, стане його першим фільмом.

Зверніть увагу Рішення Академії: Вілл Сміт не зможе відвідувати Оскар наступні 10 років

Денієл Редкліфф хоче стати режисером

Це відбудеться через кілька років, тому що принаймні наступні 18 місяців вже значною мірою розраховані,
– сказав Редкліфф.

Хоча жанр і синопсис поки не розголошуються, Редкліфф розповів, що дія відбувається у світі, частиною якого він був останні 20 років свого життя. "Люди завжди кажуть: "Пиши те, що знаєш". У мене було дуже незвичайне життя, тому я не хочу про це писати", – сміється він. – Але я знайшов спосіб написати щось, пов'язане з кіноіндустрією".

Коли настане час знімати фільм, Редкліфф заявив, що він не зніматиметься в ньому, натомість зосередиться лише на своїй ролі режисера. "Я хотів би просто режисувати. На це є дві причини: я ніколи не робив цього раніше і я не хотів би думати про ці речі одночасно", – пояснює він.

Останній фільм, в якому знявся актор

Останнім фільмом, в якому знявся Редкліфф є "Загублене місто". Головні ролі в ньому також зіграли Сандра Буллок та Ченнінг Татум. Світова прем’єра в кінотеатрах відбудеться 25 березня 2022 року. В Україні прем’єра стрічки була запланована на 7 квітня, однак, через війну в країні, показу не відбулося.


Денієл Редкліфф у фільмі "Загублене місто" / Фото Entertainment

За сюжетом комедії "Загублене місто", відома письменниця вирушає у турне для презентації нового роману разом із хлопцем з обкладинки видання, якого зіграв Ченнінг Тейтум. Однак, під час подорожі трапляються несподівані пригоди: їх намагаються викрасти, вони опиняються у джунглях, а пізніше дізнаються, що місто, в якому вони знаходяться – реальне.

"Загублене місто" 2022: дивіться трейлер

Нагадаємо, за останній місяць ми дізналися, що акторську кар’єру завершують Сандра Буллок, адже хоче більше часу приділити дітям, та Брюс Вілліс через хворобу.