Виробництво And Just Like That досі має приголомшливий успіх, і, оскільки відгук фанатів був лише позитивним, виконавчі продюсери прагнуть до більшого – не зупинятися на одному сезоні із 10-ти серій.

А ви бачили Нові кадри перезапуску "Секс і місто" – культова сумка Fendi Baguette та зйомки в кав'ярні

Майкл (виконавчий продюсер, режисер і сценарист) і Сара Джессіка Паркер планують, що це буде більше, ніж обмежений випуск десяти епізодів на HBO Max, тож чекайте, що скоро буде анонсований другий сезон,
– сказав старший продюсер.

Сара Джессіка Паркер, Синтія Ніксон, Крістін Девіс на зйомках And Just Like: дивіться відео

Повідомляють, що з другим сезоном, "який, як очікується, буде оголошено згодом" від HBO Max, "двері відкриті" для Кім Кетрол, щоб повернутися в роль Саманти Джонс.

Було очевидно, що люди будуть сумувати за Кім. Якщо вона коли-небудь передумає, вона може повернутися,
– зазначило видання Daily Mail.

Нагадаємо, 9 липня в Нью-Йорку офіційно почалися зйомки продовження серіалу "Секс і місто". Старший продюсер серіалу зазначив, що знімальний процес відбувається дуже добре: "Реакція на вулицях Мангетена була неймовірною. Постановка дійсно варта уваги в Нью-Йорку, місту це дуже потрібно – позитив і життя. Це те, чим дуже захоплені Сара Джессіка Паркер та Синтія Ніксон".

Цікаво Ще більше "Сексу і міста": нові кадри із Сарою Джессікою Паркер

Про деталі акторського складу перезапуску серіалу "Секс і місто" – читайте в нашому матеріалі, який ми писали раніше. Ймовірно, прем’єра перезапуску відбудеться наприкінці 2021-го або на початку 2022 року.