Відвертий кадр з 54-річною Еністон потрапив у ЗМІ. На фото помітно, що Дженніфер має вражаючу фігуру.

Цікаво 4 документальні фільми про кіберспорт, які будуть цікаві не лише гравцям

У епізоді серіалу "Ранкове шоу" Дженніфер Еністон зобразила любовну сцену із Джоном Хеммом, який зіграв роль мільярдера Пола Маркса.


Дженніфер Еністон у серіалі "Ранкове шоу" / Кадр Daily Mail

У серіалі Еністон грає одну з головних ролей – телеведучої Алекс Леві. У новій серії під назвою "Стенфордський студент" їй довелося взяти інтерв'ю у Пола в його особняку. Між ними виникла пристрасть.

"У відвертих сценах обидва актори повністю роздягнуті, причому Дженніфер виглядає так само приголомшливо, як і у своїй першій відвертій сцені у фільмі "Розлучення по-американськи" у 2006 році", – пишуть у ЗМІ.

Чим цікавий серіал "Ранкове шоу"

  • У серіалі розповідається історія тележурналістів, які працюють на одному з найбільших телеканалів у США.
  • Днями стало відомо, що у 3 сезоні "Ранкове шоу" згадали про війну в Україні та обстріл Маріуполя. У одній серії Бредлі Джексон отримує журналістське завдання: вона повинна відшукати фотографа, який зможе показати обстріл Маріуполя росіянами.
  • А у попередніх серіях також згадувалася Росія. Наприклад, в одному з епізодів керівництво телеканалу відмовилося вступати в шантаж з боку російських хакерів.
  • 9 лютого оголосили про завершення зйомок 3 сезону. Проте Еністон пообіцяла шанувальникам "ще багато чого попереду". Згодом цю інформацію підтвердили – знімуть ще 4 і 5 сезон.