У новому випуску журналу Romper Джессіка Альба зізналась, що головною причиною, чому вона припинила активно зніматись в кіно, було її здоров'я. В родині актриси є чимало випадків боротьби з раком, відтак в один момент вона зрозуміла: для того, щоб жити щасливо, їй потрібно зважати на своє самопочуття і відмовитись від напружених зйомок.

Цікаво Син Віна Дізеля дебютує у новому фільмі "Форсаж": кого зіграв 10-річний хлопчик

"Моя мама хворіла на рак в дуже молодому віці, коли їй було близько 20 років. Я виросла з хронічною хворобою. До 11 років мені зробили 5 операцій. У мене була хронічна алергія, і в дитинстві я часто потрапляла до лікарні", – розповіла вона.


Джессіка Альба у зйомці для глянцю / Фото Romper

Ще більше про це Джессіка Альба задумалась, коли у 2008 році вперше стала мамою. Маленька Онор допомогла актрисі зрозуміти, що варто нарешті переглянути свою зайнятість та відмовитись від невпинної роботи в Голлівуді.

В якийсь момент я зрозуміла, що хочу жити, процвітати і проводити як можна більше часу з цією чудовою людиною, яку я привела у цей світ. Тоді я зрозуміла, що здоров'я – це важливо. Я хотіла, щоб моя дитина теж була здоровою, – поділилась Джессіка Альба.

Свою акторську кар'єру представниця Голлівуду не завершила остаточно, однак фактично припинила зніматись у стрічках на піку слави.

"Моя мотивація не була такою: "Я коли-небудь знову знайду роботу?" Чесно кажучи, я була на піку своєї кар'єри. Після народження Онор я зрозуміла: не можна повернутись до того, що я робила раніше, і бути щирою. Я просто не могла. Мене це більше не хвилювало", – пояснила Джессіка Альба.


Актриса Джессіка Альба / Фото Romper

А ви знали Зірка "Гаррі Поттера" Меттью Льюїс зізнався, чому він не любить переглядати франшизу

Джессіка Альба в кіно

Актриса добре відома у всьому світі, адже знялась в успішних проєктах Голлівуду. У фільмографії Джессіки Альби є стрічки:

  • "Місто гріхів"
  • "Фантастична четвірка"
  • "Антураж"
  • "Ласково просимо до раю"
  • "Діти шпигунів"
  • "Хай щастить, Чаку"
  • "Механік: Воскресіння"
  • "Мачете" та ін.

Після народження дітей Джессіка Альба погоджується на зйомки не у всі проєкти. Вона більш вибірково підходить до ролей, які їй пропонують.

Наразі актриса – щаслива мама 3 дітей. Окрім цього, з 2011 року Джессіка Альба є співзасновницею компанії The Honest Company, що виготовляє нешкідливі побутові товари