Кінорежисер поспілкувався та сфотографувався з прихильниками у холі, які його впізнали. За словами очевидців, разом з дружиною Еммою Крістофер Нолан відвідав показ фільму "Юда і Чорний месія".

Це варто переглянути Фільми-головоломки від Крістофера Нолана, сюжет яких неможливо передбачити

Як відомо, Крістофер Нолан – прихильник перегляду фільмів саме в кінотеатрах. Він одним з небагатьох режисерів виступив проти того, щоб його стрічки презентували на стрімінгових платформах. Тому поява Нолана у кінотеатрі Лос-Анджелеса не викликала подив.

У студіях всі знають, що люди люблять ходити в кіно. Вони повернуться до кінотеатрів, коли це буде можливо... Ми вже це бачили в інших країнах з нашим фільмом "Тенет", який зібрав понад 300 мільйонів доларів на міжнародному кіноринку,
– заявляв Крістофер Нолан.

"Юда і Чорний месія": що відомо про фільм

Стрічка розповість про злочинця Вільяма О'Ніла, якому загрожує ув'язнення. Щоб врятуватись і залишитись на волі, він погоджується на небезпечну угоду ФБР. Фактично Вільям стає агентом під прикриттям, який має стежити за радикальною організацією "Чорні пантери". Хлопець і сам стає її учасником, втирається у довіру до лідера Фреда Гемптона і сіє розбрат всередині. Та дуже швидко дрібні завдання О'Ніла перетворюються на планування вбивства.

Головні ролі у фільмі Шака Кінга отримали:

  • Деніел Калуя
  • Лейкі Стенфілд
  • Джессі Племонс
  • Домінік Фішбек
  • Ештон Сандерс

Фільм "Юда і Чорний месія" став номінантом Оскара-2021. Стрічка потрапила одразу в кілька категорій, зокрема, вона побореться за перемогу як "Найкращий фільм", "Найкращий актор другого плану", "Найкращий оригінальний сценарій", "Найкращий саундтрек" та "Найкраща операторська робота".

"Юда і Чорний месія": дивіться трейлер