Напевне, немає людей, які не чули б пісню "Говорили і курили". Сучасне звучання їй надав гурт ADAM. Про це 24 каналу повідомила пресслужба фільму.

Цікаво Захопливі фільми, де герої випробовують удачу в рулетці

Коли ми робили цей кавер, я кілька разів плакав від щастя. "Говорили і курили" – це прям дуже про нас! Знаю точно, що Кузьма почує і лайкне!,
– Міша Клименко, лідер гурту ADAM.

Шанувальники творчості "Скрябін" обожнюють пісні гурту за їхній легкий гумор та вміння так щиро співати про прості речі.

Всього у стрічці звучатиме 16 кавер-версій від відомих музикантів та початківців у шоубізі. Зокрема, раніше MONATIK, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, Alina Pash, гурт DZIDZIO та "Антитіла" вже презентували власні версії пісень гурту "Скрябін", які органічно доповнили веселу та авантюрну атмосферу фільму "Я, "Побєда" і Берлін".

"Говорили і курили" у виконанні ADAM: слухайте онлайн

Зверніть увагу Співачка Руслана разом з чоловіком вперше зіграє у кіно: фільм розповість про душевнохворих

Що варто знати про фільм "‎‎Я, "Побєда" і Берлін"

У стрічці йдеться про історію звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій "Побєді". Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий "Мерс".

Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

"‎‎Я, "Побєда" і Берлін" 2022: дивіться трейлер