Зірковий склад та безліч перемог попередньої картини режисерки інтригує глядача. За сюжетом вічні, безсмертні прибульці, які тисячі років ховалися на Землі, об'єднуються аби захистити людство від злих демонів Девіантів.

Якщо ви пропустили У Marvel не впевнені, що "Вічні" з Анджеліною Джолі матимуть продовження: причини

Що показали у новому фрагменті

У ролику знімали сцену у боллівійському стилі на знімальному майданчику Шандар Дастан Ікаріс. Кінґо усіх похвалив, що все знято добре. У перерві між зйомками він побачив своїх друзів з коледжу Ікаріса, Спрайт та Серсі. Кінґо розказує Ікарісу, що він зіграв його роль, хвалить свій костюм. Однак, друзі наполягають, що їм та директору варто поговорити з Кінґо наодинці. Він запрошує їх до себе в гримерку і розказує про наступну сцену, в якій він буде зніматися. Кінґо весь час намагається відійти від теми, друзі насторожені та цілеспрямовано потребують розмови з ним. Вони хочуть розказати, що Девіанти повернулися, що вони не знають, скільки їх. Ікаріс, Спрайт та Серсі просять Кінґо поїхати з ними.

"Вічні" 2021: дивіться онлайн новий фрагмент Bollywood

Цікаві факти про фільм "Вічні"

  • "Вічні" – двадцять шоста стрічка у межах кіновсесвіту Marvel
  • Режисеркою фільму стала Хлої Чжао, яка на Оскарі 2021 року отримала перемогу за свою картину "Земля кочівників" у номінації за найкращу режисерську роботу.
  • "Вічні" ввели у кіновсесвіт Marvel цілий загін персонажів.
  • Фільм наразі показує найнижчий рейтинг від критиків. На Rotten Tomatoes оцінка стрічки стає все нижчою. 29 жовтня рейтинг від кінокритиків складав 63 %, а сьогодні вже 60 %.
  • Щодо відгуків: більшості фільм сподобався. Рецензенти відзначають незвичайний підхід режисера Хлої Чжао, хвалять масштабність і візуальну складову "Вічних". Однак, критики не зацінили атмосферу фільму.

"Вічні" 2021: дивіться український трейлер