Наразі чоловік Наталки Денисенко з побратимами повернувся до Києва, тож актрисі вдається його бачити частіше. Про службу акторка каже, що не може розповідати.

Дізнавайтеся більше "Інколи бувають труднощі": як Наталка Денисенко перейшла на українську мову

Наталка Денисенко про службу чоловіка, сина та всиновлення

В інтерв'ю 24 каналу Наталка поділилася, що зараз їй направду пощастило. Вона розповіла, що мама завжди поряд і побуде з дитиною, коли чоловік на службі.

Зірка каже, що її син ходить у приватний садочок біля будинку. "Тому в мене є час для благодійності та ведення соціальних мереж", – доповнила вона.

Сьогодні війна забрала батьків в багатьох українських дітей, багато з них стають сиротами. Співачка MamaRika, ведучий Юрій Горбунов, хореограф Женя Кот казали, що думають над всиновленням, прагнуть дати щасливе майбутнє дитині, яка втратила сім'ю у цій страшній війні. На питання, чи задумувалася Наталка Денисенко над тим, щоб всиновити дитину, вона відповіла, що наразі ні, не знає, як це правильно зробити.

Напевно, треба спілкуватися з психологом, щоб дитина відчувала себе членом родини. Це велика робота. Я ще хочу своїх дітей народити. Наразі про це не думала, але, можливо, щось зміниться. Зараз всі мої сили та думки направлені на допомогу ЗСУ,
– відповіла зірка.


Наталка Денисенко з сином / Фото з інстаграму акторки