"Гнів людський": сюжет фільму

За роки роботи в Голлівуді Джейсон Стейтем зіграв не одного найманця, готового йти напролом до своєї цілі. У стрічці Гая Річі "Гнів людський" він перевтілиться у загадкового Хілла, який буде методично вистежувати злочинців, не отримуючи вигоди за це.

Дізнавайтесь більше Потужна історія з видовищним екшеном: чому варто переглянути фільм Гая Річі "Гнів людський"

За сюжетом, загадковий британець у стильному костюмі влаштовується на роботу в інкасаторську компанію. Вже з вигляду Хілла зрозуміло: заробіток на цій роботі чи страховка його зовсім не цікавлять. Та все ж він стає перевізником грошей у Лос-Анджелесі.

Джейсон Стейтем у фільмі
Джейсон Стейтем у фільмі "Гнів людський" / Фото Вольга Україна

Виявиться, що головний герой хоче вистежити банду злочинців, які ретельно планують напади на інкасаторів. Хілл готовий поставити життя на те, щоб розгадати пазл і знайти винних у пограбуванні. Відтак все місто відчує "Гнів людський" і стане очевидцем напружених сутичок.

Кадри зі зйомок фільму "Гнів людський" / Фото Вольга Україна

Цікаво Джош Гартнетт зізнався, чому відмовився від ролі Бетмена та кого зіграв у трилері Гая Річі

Актори фільму "Гнів людський"

Гай Річі зумів зібрати на зйомках екшену зіркову команду, яка може тільки викликати захват. Зокрема, у фільмі "Гнів людський" можна буде побачити:

  • Джейсона Стейтема
  • Джоша Гартнетта
  • Голта МакКеллані
  • Post Malone
  • Лаза Алонсо
  • Скотта Іствуда та ін.

Цікаво, що останній був вражений від запрошення Гая Річі. Скотт Іствуд був радий вийти за межі свого амплуа та перевтілитись у небезпечного хижака.

"Гай Річі любить досліджувати кримінальний світ і всім його персонажам властиві недоліки, свої проблеми, свої мотивації. Вони все через те проходять. Ви починаєте відчувати до них емпатію. Навіть якщо деякі з них могли творити жахливі речі. Це робить його фільми цікавими, оскільки світ цих стрічок – не чорно-білий", – вважає Скотт Іствуд.

Прем'єра фільму "Гнів людський" запланована на 22 квітня 2021 року. Стрічка з'явиться тільки в кінотеатрах і тільки після прокату потрапить на стрімінгові платформи.

"Гнів людський": дивіться трейлер