Премія BAFTA є відкритою для творців у галузі кіно та телебачення з усього світу, її лауреатами в різний час ставали: Шон Коннері, Барбра Стрейзанд, Марлон Брандо, Дастін Гоффман, Кейт Вінслет, Ентоні Гопкінс, Марчелло Мастроянні, Джордж Клуні, Джоді Фостер, Скарлетт Йоганссон, Джек Ніколсон, Дональд Сазерленд, Аль Пачіно та багато інших акторів, продюсерів, режисерів тощо.

Читайте також Найкращі фільми та актори за версією BAFTA-2021: список усіх переможців премії

У 2021 році оголошення результатів пройшло в концертному залі Альберт-голл. На червону доріжку BAFTA-2021 завітали актори Том Гіддлстон, Азім Чаундрі, Пріянка Чопра, Фібі Дайневор, Чиветел Еджіофор, Синтія Еріво, Г'ю Грант, Джеймс Макевой та ін. Найкращим фільмом став "Земля кочівників" Хлої Чжао, яка стала й найкращою режисеркою. Френсіс Макдорменд ("Земля кочівників") визнали найкращою акторкою, а Ентоні Хопкінс забрав золоту маску як найкращий актор ("Батько").

Організатори згодом розкажуть про повний графік і деталі проведення урочистої церемонії BAFTA Film Awards 2022.

Що відомо про BAFTA

Британську академію телебачення і кіномистецтва було створено 16 квітня 1947 року на чолі з Девідом Ліном. Вперше Академія вручила премію у 1948 році в Лондоні. Як нагорода лауреатам премії вручається золота театральна маска, дизайн якої розробив американський скульптор Міці Канліф, і яка вперше була вручена у 1955 році Гільдією телевізійних продюсерів. Крім кінематографічних нагород, Академія також вручає відповідні нагороди в області телебачення ( Bafta TV Awards), відеоігор ( BAFTA Games Awards) і мистецтва для дітей ( BAFTA Kids).