На опублікованому кадрі виконавиця ролі Анни Болейн постала у розкішній смарагдовій сукні, що відповідала стилю XVI століття. Окрім цього, Джоді Тернер-Сміт одягнула головний убір, в якому королева поставала на малюнках.

Дивіться також У 5 сезоні "Корони" може зіграти зірка серіалу "Шерлок", – ЗМІ

Цікаво, що на новому фото кіномани могли оцінити не тільки перевтілення актриси, але й її колегу по знімальному майданчику. У мінісеріалі про Анну Болейн зіграє також Марк Стенді, який перевтілиться у короля Генріха VIII. Перед камерою виконавці головних ролей позували на троні, а Джоді Тернер-Сміт ніжно притулилась до чоловіка.


Головні актори серіалу про Анну Болейн / Фото Variety

Скандал з серіалом про Анну Болейн

  • Мінісеріал про Анну Болейн поки не має офіційної назви. Однак вже відомо, що драма складатиметься з 3 епізодів, в яких розкриють історію кохання Анни Болейн і Генріха VIII.
  • Зйомки проєкту завершились ще в грудні 2020 року, відтак прем'єра може відбутись до кінця року.
  • Режисерське крісло посіла Лінсі Міллер. Вона взялась за екранізацію знаменитої і трагічної історії про Анну Болейн – дружину британського короля Генріха VIIІ, яку стратили за наказом чоловіка. Причиною для вбивства дружини стали підозри у її вірності. Подружжя прожило у шлюбі всього 3 роки, саме цей період і покажуть у проєкті.
  • Головну роль зіграла темношкіра кінозірка Джоді Тернер-Сміт. Після оголошення результатів кастингу у мережі з'явились десятки повідомлень, в яких заявляли, що актриса не повинна грати британку, а на цю роль потрібно обрати іншу акторку. Однак хейтери не повпливали на рішення режисерки, а Джоді Тернер-Сміт таки постане у стрічці.