"Трафік": сюжет і трейлер фільму

Нова стрічка режисера Ніколаса Джарекі порушить одне з актуальних питань сьогодення – опіоїдну кризу. Фільм "Трафік" розкаже про наркоторгівлю між Канадою та США, а також боротьбу з цілою фармацевтичною імперією. Тому на глядачів чекає напружений сюжет з несподіваними поворотами та захопливі стрілянини і бійки в стилі голлівудського екшну.

Дивіться також 7 фільмів з Армі Гаммером, про які заговорив весь світ

За сюжетом, різні герої по-своєму причетні до наркоторгівлі. Так, архітекторка, що лікується від залежностей, буде намагатись розібратись, чи її син працює на наркоторговців. Водночас звичайний університетський професор зробить несподіване відкриття, що може повністю знищити не тільки його кар'єру. Він виявить, що впливова фармацевтична компанія хоче вивести на ринок нове знеболювальне, яке насправді є небезпечними наркотиками.

Двоє героїв фактично оголошують війну наркоімперії. Тому їхня боротьба буде дуже непростою.

"Трафік": дивіться трейлер

Акторський склад

Зйомки фільму "Трафік" пройшли ще у 2019 році в Монреалі та Детройті. Головні ролі тут зіграли топові актори Голлівуду:

  • Гері Олдмен
  • Армі Гаммер
  • Еванджелін Ліллі
  • Мішель Родріґез
  • Люк Еванс та ін.

Прем'єра трилера "Трафік" в Україні запланована на 18 березня 2021 року.

Скандал з Армі Гаммером: коротко

  • У перші дні січня 2021 року всі західні ЗМІ поширили фрагмент листування Армі Гаммера з невідомою дівчиною. У приватних повідомленнях актор розповідав про свої еротичні фантазії, зокрема, про канібалізм і зґвалтування.
  • Інформацію сприйняли неоднозначно, адже листування могло бути сфабриковане. Однак після розголосу колишні дівчата Армі Гаммера заявили, що він схильний до цього. Одна з експодруг актора навіть проходила курс лікування у психолога, оскільки піддавалась фізичному насиллю у цих стосунках.
  • Скандал повпливав на кар'єру Армі Гаммера: з актором розірвали контракти на майбутні зйомки. На фоні обговорень у Голлівуді вирішили навіть зняти фільм про канібалізм.