Як повідомила пресслужба кінофестивалю, у презентації OIFF WIP Selection взяли участь 8 проєктів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшн, вироблені в Україні або в копродукції з Україною.

Дізнавайтеся більше "Як там Катя": український фільм позмагається за нагороду на престижному фестивалі у Швейцарії

"Ти – космос" Павла Острікова переміг на Одеському міжнародному кінофестивалі у секції Work in Progress

Найкращим проєктом журі визначили український Sci-Fi "Ти – космос" Павла Острікова. Фільм отримав приз від Barrandov Studio у розмірі 10 тисяч євро.

"Ми дуже вдячні журі WIP та підтримці Barrandov Studio, і ОМКФ, завдяки якому українські фільми мали змогу бути представленими на МКФ у Карлових Варах", – зазначила продюсерка фільму Анна Яценко.

Ми маємо всі шанси доробити фільми, знайти потенційних партнерів і заявити про Україну. Життя триває і наша індустрія продовжує існувати, навіть в ці важкі воєнні часи,
– зазначила продюсерка фільму Анна Яценко.

Що відомо про картину

"Ти – космос" – повнометражний дебют режисера і сценариста Павла Острікова, відомого за короткометражними стрічками "Одкровення" "Ґолден лав", "Випуск’97", "Mia Donna" та іншими. Над сценарієм нового фільму Павло Остріков працював з 2011 року.

У центрі сюжету – космічний далекобійник Андрія, єдину людину, яка вижила після вибуху Землі. Однак, пізніше на зв’язок виходить француженка Катрін і Андрій робить все можливе, щоб з нею зустрітися. Через деякий час герої закохаються одне в одного.


"Ти – космос" / Фото з фейсбуку U ARE the UNIVERSE