Знаменитість на своїй сторінці в інстаграмі оприлюднила відео, де показала кадри евакуації українських сімей, будні в бомбосховищах та заплаканих українських дітей, повідомляє 24 канал. Крім цього, вона дала посилання, за яким можна зробити пожертви.

Якщо ви пропустили Віра Фарміга зачитала вірш Симоненка "Люди – прекрасні" українською: промовисте відео

Схожий допис акторки щодо пожертв був приблизно тиждень тому. Однак, до старого відео Куриленко додала нові кадри війни в Україні та подякувала всім за чудову роботу. Як відомо, зірка вже давно підтримує організацію "Надія та дім для дітей".

За словами Куриленко, зараз у 700 дитячих будинках перебувають 100 тисяч дітей, а це більше, ніж в дитячих будинках в Англії.

Як і ви, я намагаюся зрозуміти страждання мільйонів сімей, включаючи мою українську сім’ю, яка страждає від війни в Україні. Тож уявіть собі страждання зовсім самотніх дітей. Вони залишилися в гарячих точках, вони безголосі, забуті жертви цієї війни. Але ти можеш допомогти їм,
– сказала Куриленко.

"Зараз в Україні працює благодійна організація "Надія і житло для дітей". Завдяки їй дітей забезпечили речами першої потреби, такими як: їжа, вода, ковдри. Вони борються за те, щоб вивести дітей з лінії вогню і перевезти їх в безпечне місце. Вони рятують життя. І ви можете допомогти їм. Будь ласка, жертвуйте на www.hopeandhomes.org", – доповнила зірка.

Нагадаємо, на другий день війни Росії проти України Куриленко лаконічно підтримала український народ. А пізніше висловилася стосовно російської агресії в Україні, не згадавши ні про ворога, ні про втрати українського народу, а навпаки – вона заговорила про братні народи та "мир во всем мире".