Зауважте, кримінальну драму "Носоріг" можна побачити в кінотеатрах Дрогобича, Луцьку, Львова, Самбора, Трускавця та Хмельницького. Фільм про підлітків "Стоп-Земля" демонструють в кіно у Хмельницькому.

Зверніть увагу Фільм "Поводир" про часи Голодомору покажуть у понад 600 кінотеатрах США: куди підуть кошти

Кінотеатри відновили свою діяльність, а кошти від продажу квитків – йдуть в ЗСУ

Як відомо, 10 гривень із кожного квитка надійдуть благодійному фонду "Повернись живим", задля допомоги українським ветеранам та військовим, які воюють проти російського окупанта.

Сьогодні режисери фільмів захищають нашу землю і допомагають переселенцям. Зокрема Олег Сенцов тримає оборону Києва, а Катерина Горностай волонтерить.

"Носоріг": сюжет і трейлер

Кримінальна драма Олега Сенцова розповідає про бурхливі 1990-ті. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

"Носоріг" 2022: дивіться трейлер фільму

"Стоп-Земля": сюжет і трейлер

Це автобіографічна драма про 16-річну Машу, яка навчається у звичайній київській школі. Дівчина почувається дещо відсторонено від однолітків, але аж ніяк не є самотньою завдяки своїм близьким друзям Яні та Сєні. Кожен них по своєму переживає шкільну буденність. Скоро екзамени, але головна героїня закохується в однокласника Сашу. Вона розуміє: якщо не наважитися зробити перший крок – ніколи не дізнаєшся, чи взаємні ці почуття.

"Стоп-Земля": дивіться трейлер