А ще ми пропонуємо завершити всі робочі справи якнайшвидше й опинитися на березі найтеплішого моря. А поки – надихайтеся літніми картинами про море влітку.

До теми Які фільми дивитися в кіно влітку 2021: 8 найефектніших стрічок

Список фільмів про літо та море

  1. "Цей незручний момент"

Двоє друзів відпочивають на Рив’єрі зі своїми дітьми. Та як себе поводить 42-річний батько зі 17-річною красунею? Він безтями закохується. Все б нічого, якби ця дівчина не була б дочкою його найкращого друга.

"Цей незручний момент": дивіться трейлер

  1. "Канікули маленького Ніколя"

Ось і завершився ще один семестр навчального року і маленький Ніколя думаю про канікули. Відправишись разом із сім’єю до моря, хлопець знаходить нових друзів і потрапляє у безліч кумедних та цікавих пригод,

"Канікули маленького Ніколя": дивіться трейлер

  1. "Дружина напрокат"

Рік: 2011
Країна: США
Рейтинг IMDb: 6,4
Оригінальна назва: Just Go with It

Денні, пластичний хірург, "грає" на жіночих почуттях, вдаючи, що одружений, і, в результаті, не готовий до серйозних стосунків. Та чергова дівчина вимагає познайомити її з дружиною, щоб та підтвердила шлюборозлучний процес. Як буде "викручуватися" головний герой із різних курйозних ситуацій – дивіться у комедії.

"Дружина напрокат": дивіться трейлер

Читайте також Як це – бути зіркою соцмережі: 5 найкращих фільмів про блогерів

  1. "Світло між двох океанів"

У фільмі зображено історію доглядача маяка та його дружини від моменту, коли вони знайшли мертвого чоловіка та новонароджену дитину в присталому до берега човні. Пара вирішує забрати дитя собі.Однак, наскільки руйнівними будуть наслідки – вони не могли уявити.

"Світло між двох океанів": дивіться трейлер

  1. "Superнянь 2"

Франк і Соня разом зі своїми друзями їдуть на відпочинок до Бразилії в шикарний готель, власником якого є батько дівчини. Франк планує скористатися моментом та освідчитися своїй дівчині. Їхні друзі їдуть на екскурсію і губляться. Їх починають розшукувати, проте, знаходять лише відеокамеру із записом всіх подій.

"Superнянь 2": дивіться трейлер