У розмові з 24 Каналом він розповів, що коли в країні війна, такі речі звучать для військових особливо образливо. На думку Сергія, нам не потрібен розважальний контент, знятий за державні кошти.

Не пропустіть Для найвідданіших шанувальників: 5 найкращих футбольних фільмів

Сергій Михальчук про скандал довкола "Інгульця"

Звісно, Сергій Михальчук, як і кожен українець наслуханий за скандал довкола "Інгульця". Втім, за його словами, "добре, що це не почули військові й не направили до цього продюсера воєнкома". "Я не знаю, хто це, чесно кажучи. Такі речі звучать для військових особливо образливо. Я вам чесно скажу, при всьому ентузіазмі, я не знаю, кому це потрібно", – сказав він.

Якщо охота посміятися, можна зробити просту ретроспективу того, що вже було зняте і передивитися. Взагалі ми маємо перестати фінансувати телесеріали. Чому? Тому що телесеріали – це в принципі бізнес-контент. На цьому люди заробляють гроші. Це як реклама,
– відреагував він.

Сергій поставив питання: "Яке відношення має держава, гроші наших людей до серіального виробництва?". На його думку, це мають бути приватні гроші тих людей, тих структур, які збираються на цьому заробити.

Сергій Михальчук / Фото пресслужби фільму "Довбуш"

Коротко про скандал довкола Горбунова

  • Влітку стало відомо, що компанія Юрія Горбунова виграла мистецький конкурс, який був оголошений державним підприємством. Студія мала намір зняти 24-серійний серіал "СМТ Інгулець" за 33 мільйони гривень. Проте ця новина викликала гострі обговорення в українському суспільстві, і мережу сколихнув скандал. Багато користувачів помітили, що сюжет цього серіалу сильно нагадує сюжет російського шоу "Жуки", яке вийшло у 2019 році.
  • Ще один скандал розгорівся після виїзду ведучого за кордон. Видання "Цензор.НЕТ" поширило інформацію, що шоумен перетнув кордон Молдови й, за їхніми ствердженнями, відправився на ексклюзивний курорт в Іспанії.
  • Юрій Горбунов заперечив ці обвинувачення і заявив, що він не відвідував іспанські курорти. Крім того, він відмовився від отримання державних коштів на "Інгульця". Однак, ймовірно, серіал все ж таки буде зніматися. У межах цього ведучий заявив, що готовий відмовитися від ордену "За заслуги" II ступеня та передати його військовим.